ЛЕТО 2021 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2021 - ТУРЦИЈА
Polihrono - Vila Mustakas
Vila Mustakas

Villa Moustakas, Polychrono

Цените се дадени за наем на соба за 7 ноќи

ПЕРИОД

НОЌЕВАЊА

studio 1/3

studio 1/4

studio 1/5

23.05-30.05.2021

7

132 €

155 €

178 €

30.05-06.06.2021

7

167 €

201 €

224 €

06.06-13.06.2021

7

247 €

282 €

305 €

13.06-20.06.2021

7

321 €

344 €

367 €

20.06-27.06.2021

7

378 €

413 €

436 €

27.06-04.07.2021

7

424 €

447 €

470 €

04.07-11.07.2021

7

459 €

482 €

505 €

11.07-18.07.2021

7

493 €

528 €

551 €

18.07-25.07.2021

7

539 €

574 €

597 €

25.07-01.08.2021

7

539 €

574 €

597 €

01.08-08.08.2021

7

539 €

574 €

597 €

08.08-15.08.2021

7

539 €

574 €

597 €

15.08-22.08.2021

7

539 €

574 €

597 €

22.08-29.08.2021

7

482 €

505 €

528 €

29.08-05.09.2021

7

367 €

390 €

413 €

05.09-12.09.2021

7

263 €

286 €

321 €

12.09-19.09.2021

7

194 €

217 €

240 €

19.09-26.09.2021

7

160 €

171 €

183 €

 

 

Локација 

Халкидики / Касандра / Полихроно

GPS: 40.0169238,23.529392

Плажа 

30м од песочна плажа со ситни каменчиња

Пансион 

Само ноќевање.

Во цената е вклучено: 

Интернет:бесплатно во соби
Клима уред:бесплатно

Во цената не е вклучено: 

ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ (МАКЕДОНИЈА-ГРЦИЈА-МАКЕДОНИЈА)

Цена и време на поаѓање за превоз на релација Скопје - Касандра (секоја Недела):
Куманово 35€

Скопје 35€ - 04:00h Скопје (Дрводекор)
Велес 35€ - 04:30h Велес (бензинска пумпа, Мотел Македонија)
Штип 40€ - 03:40h Штип (паркинг пред пошта) - Трансфер до Велес
Радовиш 40€ - 04:30h Радовиш (Makpetrol бензинска на излез од Радовиш) - трансфер до Смоквица
Струмица 40€ - 05:00h Струмица (Makpetrol бензинска нов кружен тек) - трансфер до Смоквица
Неготино 35€ - 05:00h Неготино (бензинска пумпа, Неготино)
Смоквица 35€ - 05:40h Смоквица (бензинска пумпа, Смоквица)
Граничен премин Богородица 35€  - 06:00h (бензинска пумпа Шимов)
 
Цена и време на поаѓање за превоз на релација Битола - Касандра (секоја Недела):
Битола 30€ - 04:00h Битола (автобуска станица)

Прилеп 30€ - 03:15h Прилеп (бензинска пумпа Салида) – трансфер до Битола
Струга 35€ - 02:15h Струга (хотел Дрим) – трансфер до Битола
Охрид 35€ - 02:30h Охрид  (бензинска пумпа Лук Оил, излез од Битола) – трансфер до Битола
Кичево 35€ - 02:45h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – трансфер до Битола
Ресен 30€ - 03:15h Ресен (спроти автобуска станица) – трансфер до Битола
 
Попусти за деца и возрасни
Дете 0-1,99 бесплатно доколку не користи седиште

Дете 2-11,99 има попуст -10евра од цената за возрасен
Лица на 63 години имаат попуст -10евра
За користење на превоз во еден правец се одбива -10евра од цената за возрасен / за деца и лица на 63 години нема попуст
*цените се дадени по лице

Сместување 

Сместување: трокреветни соби во Мустакас 1, и 4 или 5 креветни во Мустакас 2. Сите соби имаат комплетно опремена кујна и прибор во согласност од бројт на легла во собата. 
Чистење на собите: еднаш неделно;
Промена на крпи и постелнина: еднаш неделно;
Babycot: на барање 
Checkin:после 14 часот локално време
Checkout: последниот ден до 10 часот наутро