ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
BANSKO - MPM Guinness 4*
MPM Guinness 4*

Hotel MPM Guinness 4*, Bansko

https://mpmhotels.bg/hotel/mpm-guinness-hotel/

Период

30.12.2022 - 06.01.2023  

23.12.2022 - 29.12.2022 07.01.2023 - 13.01.2023 11.02.2023 - 18.02.2023

14.01.2023 - 10.02.2023 19.02.2023 - 17.03.2023 14.04.2023 - 18.04.2023

01.12.2022 - 22.12.2022 18.03.2023 - 13.04.2023

Early Booking попусти

15% попуст за резервации направени до 30.10 и платени до 10.11.20.22

Дополнителни попусти

7=6, 10=9, 11=10, 14=12 за пристигнувања до 23.12.2022  и  13.03.2023 до крај на сезона

ПОПУСТИТЕ се комбинираат

Услуга

Полупансион

Тип на сместување

Цена по лице на ден / или наем за апартман за 4 лица ( две спални )

Person in Studio

86,11 €

66,49 €

59,95 €

53,41 €

Person in One Bedroom Apartment

91,56 €

71,94 €

64,31 €

57,77 €

Rent a Two bedroom Apartment for 4 pax

354,25 €

267,05 €

250,70 €

212,55 €

Single use of Studio

171,13 €

131,89 €

98,10 €

91,56 €

Минимален престој

5 ноќи

4 ноќи

3 ноќи

1 ноќ

Цената вклучува

Ноќевање со појадок и вечера

Користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, релакс зона, ски гардеробер, трансфер со ски гондолата, интернет

Максимално сместување

Studio - 2 + 1 pax

One bedroom Apartment - 2 + 2 pax

Two bedroom Apartment - 4 + 2 pax

Попусти

Дете до 1.99 год се сместува бесплатно

Дете од 2 до 11.99 год плаќа 19 еур