SKI OPENING КОПАОНИК
ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
BANSKO - St. George Ski & Spa 4*
St. George Ski & Spa 4*
ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ
-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 10.11.2022
-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 10.12.2022
(плаќање 30% при резервација, остатокот 70% се доплаќа 10 дена пред сместување)
 

ST.GEORGE SKI & HOLIDAY 4* 

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

01.12 - 22.12

12.03 - 14.04

23.12 - 29.12

08.01 - 25.02

02.01 - 07.01

30.12 - 01.01 26.02 - 11.03
Двокреветна  Standard  соба за 2возрасни + дете до 3,99г 64 € 90 € 112 € 143 € 85 
Студио за 2 возрасни + дете од 4-11,99г     66 €

97 €

121 € 148 € 90 

One bedroom Apartment - 2 лица

76 €

110 € 138 € 170 € 104 
Two bedroom Apartment - 4 лица 121 € 181 € 231 € 286 € 170 
Three bedroom Apartment - 6 лица

178 €

275 €

341 € 429 € 253 

Во цената е вклучено: ноќевање со појадок, WiFi интернет, парна бања, базен, сауна, арома сауна, џакузи, фитнес,  клуб за деца, ски гардеробер, транспорт до ски гондолата.

Попусти и доплати:
Дете до 3,99 год. со двајца возрасни – бесплатно
Дете од 4-11,99 год. на редовно легло со 1 возрасен во двокреветна соба / студио – 25% попуст
Дете од 4-11,99 год. на редовно легло со 1 возрасен во Апартман  – нема попуст
Дете 4-11,99 год. на дополнително легло  во апартман – 75% попуст од регуларната  цена за  возрасен
Возрасен на дополнително легло во Two bedroom apartman   – 50% попуст
 
Доплата за Новогодишна вечера (задолжително) 95€ / возрасен, 45€/ дете ( 4-11,99 г.) 
Доплата за вечера 11€ / возрасен , 5,5€ / дете (4-11,99 г)
 
Капацитет на сместување:
Двокреветна соба Standard - 2 лица
Студио Standard - 2+1
One bedroom apartman  - 2+2
Two bedroom apartman  - 4+2
Three bedroom apartman - 6+2

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ