ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
BANSKO - Royal Park & Spa 4*
Royal Park & Spa 4*

Apart Hotel Royal Park and Spa,  Bansko
BACK

http://www.royalparkspabansko.com/

10% попуст за резервации до 01.09, платени до 31.11.2019

Цените се изразени по лице на ноќ / Услуга ноќевање со појадок, полупансион или All Inclusive

Цените се дадени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Дополнилтени попусти

7=6, 14=12, 21=18, неважечки за период 27.12.2019 - 02.01.2020

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ!!!

Туристичката такса е вклучена во цена

Тип на сместување

18.01.2020 – 31.01.2020  22.02.2020 – 11.03.2020

20.12.2019 – 26.12.2019 03.01.2020 – 17.01.2020 01.02.2020 – 21.02.2020

27.12.2019 - 02.01.2020

BB

HB

ALL

BB

HB

ALL

BB

HB

ALL

Цени за хотелска зграда

Цена по лице во Double room

26,71 €

34,34 €

41,97 €

31,07 €

38,70 €

46,33 €

54,50 €

62,13 €

69,76 €

Еднокреветна соба

43,60 €

51,23 €

58,86 €

51,23 €

58,86 €

66,49 €

100,28 €

107,91 €

115,54 €

Цена по  лице во Family room

28,89 €

36,52 €

44,15 €

33,25 €

40,88 €

48,51 €

61,04 €

68,67 €

76,30 €

Цени за апартмански дел (анекс зграда)

Цена по во Studio

23,44 €

31,07 €

38,70 €

27,80 €

35,43 €

43,06 €

51,23 €

58,86 €

66,49 €

Цена по лице во Apartment

25,62 €

33,25 €

40,88 €

29,98 €

37,61 €

45,24 €

57,77 €

65,40 €

73,03 €

 * Минимално сместување во студио или апартман во анекс зграда е 2 полни суми

Легенда: BB - Ноќевање со појадок, HB - Полупансион, ALL - All Inclusive

Цената вклучува

Ноќевање на избраната услуга према табелата

Користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, релакс соба

Трансфер до гондолата, паркинг, WIFI

Максимално сместување

Single room - 1 pax

Double room - 2 + 1 pax

Family room in main buidling - 2 + 2 or 3 pax

Studio in the apartment part - 2 + 1 pax

Apartment in the apartment part - 2 + 2 or 2 + 3 pax

Доплати

Божиќна вечера (задолжителна 24.12.2018) - 42 еур за возрасен, 22 еур за деца

Новогодишна вечера (задолжителна) - 63 еур за возрасен, 33 еур за деца

Попусти

Дете до 5.99 год - бесплатно

Дете од 6-11.99 год плаќа 5 еур за BB, 9 еур за HB, 13 еур за ALL

3-то и 4-то лице на дополнително легло плаќаат 70% од цената на возрасен

Попустот за рана резервација не важи за периодот 28.12-01.12.2018