SKI OPENING КОПАОНИК
ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
BANSKO - Lion 4*
Lion 4*

 

http://hotelslion.bg/bansko/en/

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.09.2022

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.10.2022

Бонус: 7=6 за период на престој од 04.03.2023 до крај на сезоната
Бонусот СЕ комбинира со попустот за рани резервации

LION 4*

ПОЛУПАНСИОН

27.12- 06.01

17.12 - 26.12

07.01 - 13.01

21.01 - 24.02

01.12 - 16.12

14.01 - 20.01

25.02 - 31.03

По лице во 1/2 соба

81 €

50,50 €

45 €

По лице во  Family room

93,50 €

61,50 €

56 €

Апартман за 4 лица

324 €

203 €

181 €

Возрасен на дополнително легло     

61 €

38 €

34 €

Во цената е вклучено: појадок и вечера  (со вклучени пијалоци - пиво и вино. вода и сокови) , транспорт до ски лифтовите, користење на внатрешен базен, фитнес, ски гардероба

Минимум престој - 5 ноќи

Попусти и доплати: 
▪ Деца до 3.99 год. - бесплатно 
▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст
▪ Дете од 4-11.99 год. на редовно легло - 25% попуст
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 95€, дете 4-11,99г. - 50€ 

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба - 2+1

Family room - 2+2 

Apartman - 4+1

  

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд