ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
BOROVEC - Radina's Way 4*
Radina's Way 4*
http://www.radinasway.com/bg/
ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ
- 20% попуст за резервации направени до 30.09.2019
- 15% попуст за резервации направени до 31.10.2019
- 10% попуст за резервации направени до 01.12.2019
Бонус: 7=6 за период на престој 01.12-27.12.2019 и 05.03-31.03.2020  
**Попустот за рани резервации СЕ комбинира со БОНУСИТЕ !!!
Цените се дадени по лице на ноќ, услуга полупансин
Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд
Туристичка такса вклучена во цена
RADINAS WAY 4*  BOROVEC 01.12. - 18.12 19.12 - 27.12 28.12 - 02.01 20.01- 21.02 22.02 - 04.03
ПОЛУПАНСИОН 05.03 - 31.03 03.01 - 19.01
По лице во 1/2 соба 34,84 € 50,08 € 78,39 € 42,46 € 40,29 €
По лице во family room 39,74 € 54,98 € 83,84 € 47,36 € 44,64 €
По лице во апартман  Standard 44,64 € 59,88 € 89,28 € 52,26 € 50,08 €
По лице во апартман  LUX 49,54 € 65,33 € 93,64 € 57,71 € 54,44 €
 Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до ски лифтовите од 21.12-19.03, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс соба, фитнес, интернет
Попусти и доплати:
- Дете 0-1,99 – бесплатно
- Прво дете од 2-11,99 г. на дополнително легло со двајца возрасни – бесплатно
- Второ дете од 2-11,99 г. на дополнително легло со двајца возрасни – 50% попуст 
- Дете од 2-11,99 на стандардно легло – 20 % попуст; во период од 29.12.2019 – 02.01.2020 – попустот не важи
- Трет возрасен на дополнително легло – 20 % попуст
- Новогодишна вечера (задолжително) – 80 евра за возрасен и 40 евра за деца
Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2+1
Family соба -  2+2 
Апартман Standard - 2+2  или 3+1
Апартман LUX   - 2+2  или 3+1