ЛЕТО 2021 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2021 - ТУРЦИЈА
Nei Pori - Vila Todoros
Vila Todoros

НЕИ ПОРИ претставува едно од најурбанизираните места, со долга и широка песочна плажа, паркови, ресторани, кафетерии, луна парк,…Тоа е една од најбараните дестинации.

ВИЛА ТОДОРОС во стариот дел на Неи Пори, на 80 – 90 м. од плажа има 1 дуплекс апартман и 6/4 студија со два дупли кревети (грчки стандард), опремени со TWC, мини  кујна, тераса и клима (доплата по 5 € на ден). Апартманот е погоден за две фамилии со 2 спални соби а заедничка кујна и купатило, тераса, ТВ, WI – FI, клима уред (доплата по 5 € на ден по соба). Агенцијата организатор не може да ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот како бесплатна услуга. Координати: 39.978324, 22.645341

НЕИ ПОРИ

 Тодорос
Студија

Апп – Дуплекси

ПЕРИОД

Ноќ 1/2 1/3 1/4 1/2+1/2 1/2+1/3

1/3+1/3

02.06-10.06

8 70 80 85 110 115 120
10.06-18.06 8 130 150 160 190 210

220

18.06-26.06

8 190 210 220 290 310 320
26.06-04.07 8 250 270 280 390 410

420

04.07-12.07

8 270 290 300 400 420 440

12.07-20.07

8 280 300 310 420 440 460

20.07-28.07

8 310 330 340 490 510

530

28.07-05.08

8 320 340 350 490 510

530

05.08-13.08

8 320 340 350 500 520 540

13.08-21.08

8 300 320 330 480 500

520

21.08-29.08

8 280 300 310 420 440

460

29.08-06.09

8 220 240 250 360 380

390

06.09-14.09

8 170 190 200 280 290 300

14.09-22.09

8 110 120 130 170 180

190

22.09-30.09

8 65 70 75 90 100 110

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (плаќање во агенција).

Цените се изразени во евра за наем на студио и апартман за 8 ноќевања.

Автобуски превоз: 05:00 ч, Прилеп – Неи Пори

Враќање: 13:00 ч. по локално време Неи Пори – Прилеп.

Цена за превоз: 1800 ден. (29 €) повратен билет. За деца до 14 год 1000 ден. (16.5 €)

Напомена: Задолжително патничко здравствено осигурување – без франшиза до 65 год. – 200 ден, од 65 – 70 год. – 400 ден. до 14 год.- 150 ден. За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти. Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време. Можност за плакање со visa и mastercard. За плаќање на 3 рати + 5 % од цената. Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 61.8 ден.).