ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2024 - ТУНИС
ЛЕТО 2024 - ЦРНА ГОРА
Ammoudia & Kanali - Vila Dina - Ammoudia
Vila Dina - Ammoudia

Вила Дина се наоѓа на 90m од плажа, на 4 мин пешачење. Се наоѓа на почетокот на Амудиа, во мирно опкружување.Вилата се состои од студиа за 3 лица и двоспaлни апартмани, опремени со сопствена кујна (опремена со прибор за готвење и јадење) тоалет, ТВ, клима со доплата од 6еур (на лице место) за студиo и 7 еур ( на лице место) за Апартман, студиата и апартманите се наоѓаат на приземје, од самата соба се излегува на сопствена тераса .

Цените во табелата се дадени за НАЕМ за 7 ноќевања во евра без попуст,

плаќањето е во денарска противредност 1 Евро = 62 Денари

 

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 10.05.2024

 

ВИЛА ДИНА - АМУДИА

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќ.

1/3 студио за 3 лица

2/4 апартман за 4 лица

Промо цени

21.05-28.05.2024

7

109

129

Промо цена

28.05-04.06.2024

7

139

169

Промо цена

04.06-11.06.2024

7

209

239

Промо цена

11.06-18.06.2024

7

259

299

 

18.06-25.06.2024

7

299

329

 

25.06-02.07.2024

7

339

369

 

02.07-09.07.2024

7

469

519

 

09.07-16.07.2024

7

469

519

 

16.07-23.07.2024

7

479

529

 

23.07-30.07.2024

7

479

529

 

30.07-06.08.2024

7

499

549

 

06.08-13.08.2024

7

499

549

 

13.08-20.08.2024

7

469

529

 

20.08-27.08.2024

7

379

429

 

27.08-03.09.2024

7

299

329

 

03.09-10.09.2024

7

259

299

 

10.09-17.09.2024

7

169

189

Промо цена

17.09-24.09.2024

7

129

149

Промо цена

– Доплата за туристичка такса 1,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Амудиа чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Амудиа:

  • Скопје (Дрводекор) – 65€ по лице
  • Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -80€ по лице
  • Велес (бензинска пумпа, Мотел Македонија) -65€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Амудиа:

  • Битола (Автобуска станица Транскоп – на перон)-55€ по лице
  • Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -65€
  • Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -65€ по лице
  • Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -65€ по лице
  • Ресен (спроти автобуска станица) -Трансфер до Битола -65€ по лице
  • Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена
– Деца до 1,99 години бесплатно ( не користи седиште )

Организаторот го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70%