ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
BANSKO - Belvedere 4*
Belvedere 4*

 

https://belvedereholidayclub.bg/

 

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ 

-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 10.10.2022

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.10.2022

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.11.2022

 

Бонуси: 7=6, 10=9 за период на престој  од 19.12-25.12.2022 и од 03.01.2023-01.04.2023

**Попустот за рани резервации  СЕ комбинира со БОНУСИТЕ !!!

BELVEDERE 4*- BANSKO

ПОЛУПАНСИОН

19.12-25.12

09.03-01.04

26.12-02.01

03.01-08.03

Апартман со една спална 2+2 / цена за 2 лица

90 €

167 €

120 €

Апартман со две спални 4+2 / цена за 4 лица

158 €

271 €

209 €

Дете 6-11,99 год на дополнително легло

26 €

28 €

28 €

Возрасен на дополнително легло

37 €

39 €

39 €

 Во цената е вклучено : ноќевање со појадок и вечера за две лица во апартман со една спална и за четири лица во апартман со две спални, транспорт до ски лифтовите, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, фитнес, џакузи, детско катче, интернет, паркинг.

Попусти и доплати:

Дете до 5,99 год. – бесплатно

Доплата за Новогодишна вечера (не задолжително) 75€ / возрасен, 35€/ дете од 6- 11,99 г.,деца до 5,99г - бесплатно

 

Капацитет на сместување:

Апартман со една спална - мин. 2 возрасни / макс. 4 возрасни

Апартман со две спални - мин. 4 возрасни / макс. 6+1 дете до 5,99 год

 

Минимум престој 5 ноќевања во период 26.12-02.01.2023 

Минимум престој 3 ноќевања за период 03.01-08.03.2023

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд