ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2024 - ТУНИС
ЛЕТО 2024 - ЦРНА ГОРА
WELLNESS & SPA - Pirin Park 5*- Сандански
Pirin Park 5*- Сандански

Х.ПИРИН-САНДАНСКИ

ПАКЕТ "МАКЕДОНИЈА – 2024

https://parkhotelpirin.com/

ВАЖИ ОД 01.02-22.12.2024

 

Вид на сместување

Петoк - Сaбота

Недела- Четврток

ТИп на сместување

Услуга (ноќевање со појадок и вечера)

1.

Легло во 1/2 соба–лукс на база/ НВ /

65 EUR

57 EUR

 

Легло во 1/2 соба супериор  на база/НВ/

70 EUR

63 EUR

2.

1/1 соба - лукс  на база/ НВ /

92 EUR

86 EUR

3.

1/1 соба супериор  на база/ НВ /

102 EUR

96 EUR

4.

Наем /апартман-Лукс/ на база /HB/максимум 3 лица или 2+2 /

190 EUR

180 EUR

5.

Наем /апартман-Лукс/ на база /HB/максимум 3 лица или 2+2 /

200 EUR

190 EUR

6.

Дете од 4 до 11.99 год. на редовно легло . во соба лукс

46 EUR

38 EUR

7.

Дете од 4 до 11.99 год. на редовно легло во соба супериор

55 EUR

46 EUR

8.

При резервации на  7+ ноќевања(соба лукс)

57 евра на ден по лице

9.

При резервации на  7+ ноќевања (соба супериор)

63 евра на ден по лице

ПОПУСТИ :

1. Дете до 3,99 год.

Бесплатно сместување

3.Возрасен,сместен во соба на допол. легло

50% попуст од цената на редовното легло

4.Дете од 4 - 11.99 год. на дополнително легло во соба лукс

25 евра на ден

5.Дете од 4-11.99 год на дополнително легло во соба супериор

30 евра на ден.

ВО ЦЕНАТА ВКЛУЧЕНО Е:

1.

Ноќевање, доручек, вечера

2.

Безжичен интернет, паркинг, бесплатен превоз /по возен ред /до центар на град и обратно.

3.

Користење на: фитнес, базен, детски базен, џакузи.

4.

Парк-градина со голем минерален базен, детски базен и детско катче.

5.

Користење на сауна парк: /финска сауна, биосауна, парни бањи – калдариум и лакониум, ледена фонтана, и зона за релакс/ -

НАПОМЕНА:Горенаведените цени не важат за национални и религиозни празници на Р.Бугарија.