ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
PAMPOROVO - Orpheus 4*
Orpheus 4*

Hotel Orpheus 4*, Pamporovo

https://www.hotel-orpheus.com/

15% попуст за резервации со престој до 6 ноќи направени до 04.11, 50% платени до 15.11.2022 за сместување во период 28.12.2022 - 19.03.2023

Дополнителен попуст од 5% добиваат резервациите направени за мин. 7 ноќи за сместување во период од 02.01-31.01.2023

Тип на сместување

29.12.2022 - 01.01.2023

20.12.2022 - 28.12.2022 02.01.2023 - 08.01.2023  21.01.2023 - 18.02.2023

09.01.2023 - 20.01.2023  19.02.2023 - 04.03.2023

05.03.2023 - 19.03.2023

Person in Double Standard room

122,08 €

66,49 €

61,04 €

50,14 €

Person in Double Premium room

128,62 €

71,94 €

65,95 €

53,96 €

Family room for 2 adults + 2 children up to 7.99 y or 3 adults

307,38 €

174,40 €

160,23 €

131,89 €

Apartment for 2 adults + 2 children up to 12.99 y

332,45 €

199,47 €

182,03 €

149,33 €

Apartment for 3 adults + 1 child up to 12.99 y.

343,35 €

206,01 €

189,66 €

155,87 €

Single room

180,94 €

99,19 €

91,56 €

75,21 €

Цената вклучува

Ноќевање со појадок и вечера

Користење на внатрешен базен, фитнес, џакузи, инфраред сауна, финска сауна, парна бања, ски гардеробер, интернет, детско катче, надворешен паркинг

Максимално сметување

Double room standard – 2 + 1 child

Double room premium – 2 + 1 child

Family room - 2 + 2 children  

Apartment - 2 + 2 children or 3 + 1 child

Single room - 1 pax

Попусти

Дете од 2-12.99 год сместено на дополнитено легло во двокреветна соба се сместува бесплатно