ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2024 - ТУНИС
ЛЕТО 2024 - ЦРНА ГОРА
BOROVEC - Iglika Palace 4*
Iglika Palace 4*

Hotel Iglika Palace 4*, Borovets

https://iglikaborovets.com/

15% на наведените цени подолу за резервации до 30.09 / платени  до 15.10

Тип на сместувње

16.12.2023 - 29.12.2023                   05.03.2024 - 31.04.2024       Полупансион

30.12.2023 - 05.01.2024  10.02.2024 - 17.02.2024       Полупансион

06.01.2024 - 09.02.2024  18.02.2024 - 04.03.2024       Полупансион

Person in Double room Economy

55,59 €

76,30 €

58,32 €

Single room Economy

90,47 €

132,98 €

93,20 €

Person in Double room Standard with shower

61,04 €

83,93 €

72,49 €

Single room Standard with shower

90,47 €

143,88 €

108,46 €

Person in Double room Standard with bathtube

63,22 €

86,11 €

74,67 €

Single room Standard with bathtube

92,65 €

148,24 €

110,64 €

Studio Standard   for 3 adults or  for 3 adults + 1 child or  for 2 adults + 2 children

185,30 €

250,70 €

218,00 €

Studio Superior  for 4 adults + 1 child or for 2 adults + 3 children

245,25 €

332,45 €

288,85 €

Apartment Standard  for 4 adults or for 4 adults + 1 child or for 3 adults + 2 children

269,23 €

365,15 €

317,19 €

Apartment Superior for 6 adults + 1 child or  for 6 adults + 2 children

365,15 €

495,95 €

430,55 €

Цената вклучува
Ноќевање со појадок и вечера
Користење на внатрешен базен, финска сауна, хербална сауна, парна бања
Од 16 - 17 часоткафе, чај, колачиња
Надворешен паркинг
Максимално сместување
Double Economy room - 2 pax or 1 pax + 1 child
Double Standart room with shower/bathtube - 2 pax +1 child or 3 pax
Studio Standard - 3 pax or 3 pax + 1 child or 2 pax + 2 children
Studio Superior - 4 pax or 4 pax + 1 child or 3 pax + 2 children
Apartment - 4 pax or 4 pax + 1 child or 3 pax + 2 children
Apartment Superior - 6 pax or 6 pax + 1 child or 6 pax + 2 children
Попусти
Дете од 2-11.00 год со двајца возразни на дополнително легло - бесплатно
Дете од 2-11.99 год сместено на редовно легло плаќа цела сума
Трето возрасно лице добива 25% попуст