SKI OPENING КОПАОНИК
ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
Индивидуални патувања - Sunce 4* - Соко Бања
Sunce 4* - Соко Бања

HOTEL SUNCE 4*- SOKO BANJA
Teрмин 08.12-11.12.2022
2 деца до 11,99 години ГРАТИС

2 возрасни во Standart Room 107€ на ден;
2 возрасни + 2 деца до 11,99 години во Superior Room 142€ на ден;

 

Во цената е вклучено:
- Ноќевање со Појадок;
- Неограничено користење на Wellness and Spa (затворен базен димензи 12m x 8m, хидромасажен базен (4m x 9m), финска сауна, био сауна, софт сауна, парна бања, џакузи, kneipp базен, ледена фонтана, калдариум, тропски тушеви….
- Неограничено користење на фитнес центар;
- Wi- Fi низ цел хотел;
- Игротека за деца;
- Надворешен паркинг;

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1,20€ по лице на ден возрасни, Деца 7-14,99 години плаќа 0,60€ по лице на ден; Деца 0-6,99 плаќат 0,20€ по лице на ден (наплата се врши во агенција);
- Вечера 10,5€ за возрасни, деца 7-14,99 години 6€ по лице на ден

Услови:
- Tрето и Четврто возрасно лице 19€ на дополнително легло;

Политика за откажување:
- 10 дена пред почетокот на аранжманот без пенали;
- Во случај на непристигнување (No Show) или предвремено заминување на гостите од хотелот, хотелот задржува 100%;

Опис на соби:

·       Standart Room - максимум 2 лица се состои од 1 просторија со брачен кревет димензија 160х200 и квадратура од 19m².

·       Superior Room – 2 возрасни + 2 деца или 3 возрасни + 1 дете се состои од 1 просторија со бранеч кревет со димензија 180х200 и софа на развлекување со димензија 140х190 со квадратура од 25m².