SKI OPENING КОПАОНИК
ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
BANSKO - Lucky 5*
Lucky 5*
ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ
-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 10.10.2022
-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.11.2022
                                                                             Бонус: -15% попуст за престој од 7 и повеќе ноќи, за период на престој  од  09.01. - 21.01.2023                                                                                    
**Попустот за рани резервации  НЕ СЕ комбинира со БОНУСОТ !!!

LUCKY 5* 

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

01.12-21.12

22.12-26.12

22.01-12.03

27.12-02.01

03.01- 08.01

09.01-21.01

13.03-09.04
По лице во  Studio standard 49 € 77 € 138 € 90 € 69  55  
По лице во Studio Lux - реновирано 56 € 86 € 154 € 101 € 78   61,50  
По лице во Apartment standard plus 74 € 116,50 € 209 € 137,50 € 105,50   83  
По лице во Apartment Lux Plus - реновиран 84,50 € 131 € 235 € 155 €  119  93,50  

Во цената е вклучено: ноќевање со појадок по лице на ден, WiFi интернет, парна бања, BIO ORGANIC базен, солен базен, солена соба, ледена соба, сауна, џакузи, парна бања, хидро масажа, фитнес, мини клуб, клуб за деца ( 3-6 г.) со бебиситерка во текот на денот од 08 до 22 часот, транспорт до ски гондолата.
 
Попусти и доплати:
Дете до 3,99 год. со двајца возрасни – бесплатно
Прво дете од 4-11,99 год. на дополнително легло со 2 возрасни – бесплатно на услуга BB в
Две деца од 0-11,99 год. на дополнително легло со 2 возрасни во Апартман Standard Plus, Апартман Lux Plus – бесплатно на услуга BB
Возрасен на дополнително легло во Апартман Standard Plus/Standard Lux Plus – 40% попуст
 
Доплата за полупансион 25€ возрасен за деца 4-11.99г -15€
Доплата за новогодишна вечера (задолжително) 160€ / возрасен, 115€ / дете (4-11.99г.)
 
Капацитет на сместување:
STUDIO Standard/ STUDIO Lux - 2+1
APARTMENT Standard Plus- 2+2, 3+1
APARTMENT Lux Plus - 2+2, 3+1
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ