ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
Vrachos - Vila Ionian View
Vila Ionian View

Вила Ionion View се наоѓа во Врахос на 90метри одалеченост од плажа, вилата нуди прекрасен поглед на Јонското море.

Располага со трокреветни студиа (еден дупли и еден единечен кревет) и Апартман со една спална (еден дупли кревет, еден единечен и една софа) , лоцирани на последниот спрат (подкровје) опремени сите со сопствен тоалет, кујна со прибор за готвење и јадење, тераса со поглед на море, клима со доплата на лице место од 5еур на ден.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

На Промо цените не следува попуст и не се комбинира, не следува попуст за 2 последователни термини, првите три и последните два термина се Промо цени.

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ СО 30% УПЛАТА ДО 31.01.2023, И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 04.02.2023

 

ВИЛА IONION VIEW– ВРАХОС

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќевања

1/3 студио  за 3 лица

Апартман со 1 спална 1/4

Коментар

24.05-31.05.2023

7

109

129

Промо

31.05-07.06.2023

7

129

149

Промо

07.06-14.06.2023

7

199

219

 

14.06-21.06.2023

7

249

259

 

21.06-28.06.2023

7

299

329

 

28.06-05.07.2023

7

339

369

 

05.07-12.07.2023

7

459

549

 

12.07-19.07.2023

7

459

549

 

19.07-26.07.2023

7

459

549

 

26.07-02.08.2023

7

459

549

 

02.08-09.08.2023

7

489

579

 

09.08-16.08.2023

7

489

579

 

16.08-23.08.2023

7

449

479

 

23.08-30.08.2023

7

379

439

 

30.08-06.09.2023

7

299

349

 

06.09-13.09.2023

7

239

299

 

13.09-20.09.2023

7

149

179

Промо

20.09-27.09.2023

7

109

139

Промо

 

 

Кординати: 39.183983, 20.538913

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врахос чини:

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

  • Скопје (Дрводекор) – 55€ по лице
  • Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице
  • Кочани – Трансфер до Велес -65€ по лице
  • Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -55€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос: 

Битола (Автобуска станица Транскоп – на перон)-50€ по лице
Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€
Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице
Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице
Ресен (спроти автобуска станица) -Трансфер до Битола -55€ по лице


Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена
– Деца до 1,99 години бесплатно ( не користи седиште )

 

Организаторот го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз во  во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70% или промена на цената на горивото