ЛЕТО 2021 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2021 - ТУРЦИЈА
Nei Pori - Vila Guzelis
Vila Guzelis

НЕИ ПОРИ претставува едно од најурбанизираните места, со долга и широка песочна плажа, паркови, ресторани, кафетерии, луна парк,…Тоа е една од најбараните дестинации.

ВИЛА ГУЗЕЛИС Се наоѓа во новиот дел на Неи Пори, на околу 50 – 60 м. од плажа има 5 дуплекс апартмани кои се погодни за две фамилии со две спални соби а заедничка кујна и купатило, ТВ, Wi – Fi, клима уред (доплата по 5 € на ден по соба) и комфорни тераси. Координати: 39.975691, 22.655075

 

НЕИ ПОРИ
 Гузелис
Апп – Дуплекси

ПЕРИОД

Ноќ 1/2+1/2 1/2+1/3

1/3+1/3

02.06-10.06

8 110 115 120

10.06-18.06

8 190 210

220

18.06-26.06 8 290 310

320

26.06-04.07

8 390 410 420
04.07-12.07 8 400 420

440

12.07-20.07

8 420 440 460
20.07-28.07 8 490 510

530

28.07-05.08

8 490 510

530

05.08-13.08

8 500 520 540
13.08-21.08 8 480 500

520

21.08-29.08

8 420 440 460
29.08-06.09 8 360 380

390

06.09-14.09

8 280 290 300
14.09-22.09 8 170 180

190

22.09-30.09

8 90 100

110

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (плаќање во агенција).

Цените се изразени во евра за наем на студио и апартман за 8 ноќевања.

Автобуски превоз: 05:00 ч, Прилеп – Неи Пори

Враќање: 13:00 ч. по локално време Неи Пори – Прилеп.

Цена за превоз: 1800 ден. (29 €) повратен билет. За деца до 14 год 1000 ден. (16.5 €)

Напомена: Задолжително патничко здравствено осигурување – без франшиза до 65 год. – 200 ден, од 65 – 70 год. – 400 ден. до 14 год.- 150 ден. За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти. Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време. Можност за плакање со visa и mastercard. За плаќање на 3 рати + 5 % од цената. Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 61.8 ден.).