ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
PAMPOROVO - Perelik 5*
Perelik 5*

 

Hotel Perelik 5*, Pamporovo

http://www.perelikhotel.com/

Цените се дадени по лице на ноќ, услуга Полупансион

Цените се изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Early Booking попусти

15% поуст за резервации и уплати до 30.10.2019

10% попуст за резервации и уплати до  01.12.2019

Туристичка такса вклучена во цена

Тип на сместување

01.12.2019 - 20.12.2019 07.03.2020 - 20.04.2020

21.12.2019 - 27.12.2019 04.01.2020 - 17.01.2020 22.02.2020 - 06.03.2020

28.12.2019 - 03.01.2020

18.01.2020 - 21.02.2020

Цена по лице во Junior Suite

40,83 €

46,27 €

77,30 €

54,44 €

Цена по лице во Apartment - Maisonette

51,72 €

57,71 €

88,19 €

65,33 €

Еднокреветна соба

59,88 €

65,33 €

153,52 €

72,95 €

Цената вклучува

Ноќевање со појадок и вечера

Користење на базен, сауна, парна бања, фитнес, WIFI, ски гардеробер, трансфер до ски гондолите

Попусти

Дете до 4.99 год се сместува бесплатно

Дете од 4.99 до 11.99 год на дополнително легло плаќа 50%

Возрасно лице на дополнително легло плаќа 75%