ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2024 - ТУНИС
ЛЕТО 2024 - ЦРНА ГОРА
Ксамил (Ksamil) - Vila Stefi
Vila Stefi

 

 

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

 

Период

Ноќeвања

1/3 ( студио за 3 лица)

Студио бр.1,2,5

2/4(апартман)  за 4 лица)

Апп.Бр.3

2/6 ( апартман за 6 лица)

Апп.бр.4

3/6 дуплех

(6-8 лица)

Комплех Стефи

25.05-01.06.2024

7

125е

160е

180е

180е

01.06 – 08.06.2024

7

155е

195е

215е

260е

08.06 – 15.06.2024

7

225е

295е

315е

365е

15.06 – 22.06.2024

7

260е

330е

360е

410е

22.06 – 29.06.2024

7

260е

330е

360е

410е

29.06 – 06.07.2024

7

295е

365е

400е

450е

06.07 – 13.07.2024

7

330е

395е

415е

470е

13.07 – 20.07.2024

7

340е

410е

425е

500е

20.07 – 27.07.2024

7

340е

410е

425е

500е

27.07 – 03.08.2024

7

340е

410е

425е

500е

03.08 – 10.08.2024

7

360е

430е

425е

500е

10.08 – 17.08.2024

7

360е

430е

445е

500e

17.08 – 24.08.2024

7

360е

430е

445е

500e

24.08 – 31.08.2024

7

310е

360е

390е

440e

31.08 – 07.09.2024

7

290е

350е

370е

410e

07.09 – 14.09.2024

7

290е

340е

350е

395e

14.09 – 21.09.2024

7

155е

190е

210е

260e

21.09 – 28.09.2024

7

125е

145е

165е

215e

ВИЛА СТЕФИ  се наоѓа на 80м од Бела виста плаж  и на 100м од центар на Ксамил
располага со студија и апартмани опремени со кујна,клима(вклучена во цената) тоалет тераса..

НАПОМЕНА:
- Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена (плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
-За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на вториот  термин
- Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-10 год.) 40 евра
-за трансфер од Штип,Велес ,Куманово,Неготино. доплата 10е по лице
Време на тргнување
-Неготино 21.00 ч
-Велес (макпетрол)22.00 ч
-Куманово(макпетрол) 22.00 ч
-Штип (нова пошта) во 21.30 ч
-Скопје (Вип паркинг) во 23. 00 ч
-Тетово (Веро) во 00.00 ч
-Гостивар(бунар петрол на автопат) во 00.30 ч
-Кичево (бензиска Power petrol) во 01.30 ч
-Струга (Подмоље бензиска Бесјани) во 2.30 ч
- Поаѓање  еден ден пред наведените датуми во табелата .
- Поаѓање од Ксамил во :12.00 ч.
-Поаѓање од Саранда во 12,30 ч
-селекција на седишта во автобус!
-патниците се сместуваат според временска линија на уплата!
-доколку имате барања за седиште истото се доплаќа 15е за во двата правца!
- Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 09:00 часот