ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Julia 3* - Furka - Промо ценовник до 31.12

За резервации направени до 31.12.19
Цените се со вклучен попуст за Рани Резервации

Минимум Престој

 1

 2

 3

 3

 3

 3

 3

 2

 1

Вид на сместување

Услуга

Структура

24.05.20-31.05.20

01.06.20-10.06.20

11.06.20-23.06.20

24.06.20-09.07.20

10.07.20-25.08.20

26.08.20-10.09.20

11.09.20-20.09.20

21.09.20-30.09.20

01.10.20-12.10.20

Double Room - 

AL

2Ad+1ch(0-11)

67.1

69.3

78.1

94.6

108.9

94.6

86.9

69.3

67.1

Single Room - Standard

AL

1Ad

59.4

61.6

69.3

83.6

95.7

83.6

78.1

61.6

59.4

Single Room - Standard

AL

1Ad+1ch(0 - 11)

59.4

61.6

69.3

83.6

95.7

83.6

78.1

61.6

59.4

Double Room - Standard

AL

2Ad

59.4

61.6

69.3

83.6

96.8

83.6

78.1

61.6

59.4

Цените се дадени по соба на ноќ, изразени во евра

Услови за плаќање:

 • Резервации со специјални понуди - уплата 100% до 5 работни денови после датумот на креирање на резервацијата;
 • Early Booking резервации - уплата 50% до 5 дена по завршувањето на Early Booking понудата (пример ако понудата е за резервации направени до 31.01 - уплата 50% до 05.02) остатокот се доплаќа до 21 ден пред пристигнување;
 • За резервации со помалку од 21 ден разлика помеѓу денот на креирање и денот на пристигнување потребна е уплата 100% до 24 часа после потврда;
 • За резервации со ист датум на креирање и датум на пристигнување (од денес) или наредниот ден (од утре) потребна е уплата 100% до 2 часа после потврда.

*Валидно за хотелите на барање - освен ако не се наведени различни услови за плаќање.

Изнoсот на таксите е следен:

 • 5* хотели: 4 € по соба на ноќ;
 • 4* хотели: 3 € по соба на ноќ;
 • 3* хотели: 1.5 € по соба на ноќ;
 • 1 & 2* хотели: 0.5 € по соба на ноќ;
 • 1 & 2 key апартмани: 0.25 € по соба на ноќ;
 • 3 key апартмани: 0.5 € по соба на ноќ;
 • 4 key апартмани: 1 € по соба на ноќ;

Важно:

Хотелите го задржуваат правото да не ги сместат гостите кои нема да ја платат оваа такса.

Забелешка:

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.