ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2024 - ТУНИС
ЛЕТО 2024 - ЦРНА ГОРА
Sarti - Vila Evangelia
Vila Evangelia

Вила Евангелија се наоѓа во мирниот дел на Сарти, на околу 50м од плажа. Вилата располага со трокреветни студиа, од кој три со страничен поглед на море и една без поглед.

Сите соби се трокреветни со еден брачен кревет и еден единечен се наоѓаат на втор спрат и располагаат со клима (5еур доплата на ден) на лице место, ТВ, интернет (не гарантираме за брзината на истиот) кујна, тоалет, тераса. Сликите се од информативен карактер.

Капацитет на сместување 3 лица (максимум дозволено плус дете до 2год, кое дели легло со родители)

  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава. 
  • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз) за оваа понуда не нудиме превоз
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

(напомена: првите два и последните три термина се промо цени и не подложат на попуст) 

 

ВИЛА ЕВАНГЕЛИА - САРТИ

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ.

1/3 пог.градина

1/3 ссв

25.05-01.06.2024

7

139

159

01.06-08.06.2024

7

209

219

08.06-15.06.2024

7

289

309

15.06-22.06.2024

7

329

339

22.06-29.06.2024

7

389

409

29.06-06.07.2024

7

459

469

06.07-13.07.2024

7

479

489

13.07-20.07.2024

7

509

519

20.07-27.07.2024

7

519

529

27.07-03.08.2024

7

529

539

03.08-10.08.2024

7

529

539

10.08-17.08.2024

7

529

539

17.08-24.08.2024

7

429

439

24.08-31.08.2024

7

329

339

31.08-07.09.2024

7

269

279

07.09-14.09.2024

7

229

239

14.09-21.09.2024

7

189

199

21.09-28.09.2024

7

129

139