SKI OPENING КОПАОНИК
ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
Sarti - Sarti Blue House
Sarti Blue House

20% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 31.12.2022

10% ПОПУСТ ЗА 50% АВАНС ДО 31.12.2022 И ДОПЛАТА 30 ДЕНА ПРЕД ПОАЃАЊЕ

Sarti Blue се наоѓа во Sarti BeachОд песочната плажа ја дели само шеталиште, каде што е влезот во морето постепен, погоден за семејства со мали деца. Сместувачките капацитети се наоѓаат на приземје, прв и втор кат, a наменети се за сместување две до четири лица. Некои од студијата/апартманите имаат страничен или директен поглед на море. Сите се опремени со кујна, купатило, тераса или простор за седење пред студио/апартман, ТВ, бежичен интернет и клима уред со доплата од 5 еур на дена, на лице место. Sarti Blue поседува базен на покривот, од каде се протега преубав поглед на море, како и одреден број на лежалки околу базенот. Во склоп на објектот има и ресторан каде може да се уплати појадок или полупансион, на лице место.