ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2024 - ТУНИС
ЛЕТО 2024 - ЦРНА ГОРА
Makryammos Bungalows 4* - Редовен ценовник

MAKRYAMMOS BUNGALOWS 4* THASSOS www.makryаmmos-hotel.gr

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2022 10% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 16.02.2022 ДОПОЛНИТЕЛНИ 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.05 ДО 31.05.2022 И ОД 10.09 ДО 15.10.2022

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

Oct-00

01.05-31.05

01.06-30.06

01.07-31.08

01.09-20.09

21.09-14.10

Deluxe Room

76

134

175

134

76

Трето лице

35

41

47

41

35

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Standard Family Room Hillside

53

94

128

94

53

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г

35

41

47

41

35

Standrad Room Hillside

53

94

127

94

53

Трето лице

35

41

47

41

35

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Superior Family Suite

117

210

280

210

117

Трето лице

35

41

47

41

35

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

35

41

47

41

35

Superior Junior Suite

111

198

263

198

111

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

35

41

47

41

35

Superior Room

59

105

140

105

59

Трето лице

35

41

47

41

35

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Мин. Престој

3

5

7

5

3

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: 2 км. од Лименас , ресторан, бар, бар на плажа, пул бар, отворен базен, тенис, пинг понг,одбојка,кошарка,мини клуб и др.

Соби: балкон,клима, САТ ТВ, фрижидер,фен.сеф

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-3 days before check-in 3 overnights