Kassandra - Grandotel 4* - Hanioti
Grandotel 4* - Hanioti

GRANDOTEL ****HANIOTI                                                       

http://www.grandotel.gr/grandotel/

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН ПЛУС

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2022 35% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 30% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2023 25% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

20.05-31.05

01.06-15.06

16.06-30.06

01.07-25.08

01.10-15.10

16.09-30.09

26.08-15.09

Apartment 2 pax

119,00 €

168,00 €

208,00 €

307,00 €

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 2-11.99 год.

17,00 €

17,00 €

17,00 €

17,00 €

Junior Suite 2 pax

152,00 €

187,00 €

232,00 €

368,00 €

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН ПЛУС

Single Room

70,00 €

105,00 €

140,00 €

210,00 €

Standard Room Front Sea View

52,00 €

70,00 €

89,00 €

126,00 €

Standard Room Side Sea view

47,00 €

64,00 €

80,00 €

119,00 €

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Standard Room

41,00 €

59,00 €

76,00 €

116,00 €

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

Минимум престој

1

3

3

3

Опис: ресторан, 2 бара, базен, ТВ салон, паркинг,интернет,менувачница,фитнес,пинг понг

Соби: клима,САТ ТВ,телефон,фрижидер

Stayovertax 3 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount