ЛЕТО 2021 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2021 - ТУРЦИЈА
Rigas 4* - Afitos - Редовен ценовник
Редовен ценовник

RIGAS BOUTIQUE HOTEL 4* AFITOS          www.rigas-hotel.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0

29.04-05.06

23.09-22.10

06.06-05.07

26.08-22.09

06.07-25.08

Double Standard

36

56

70

Double Executive

47

67

88

Трето лице

27

33

33

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Executive Deluxe up to 4 pax

65

94

140

Трето лице

27

33

33

Четврто лице

27

33

33

1 и 2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Полупансион

21

21

21

Деца од 2-11.99 год.

0

0

0

Мин. Престој

3

4

4

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancellation policy:

10-8 days before arrival 40%

7-4 days before arrival 60%

3-1 days before arrival 80%

Non-show 100%