ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
Putnik 4*

СКИ ОПЕНИНГ
H.Putnik 4*- Копаоник
Период 07.12-10.12.2023

Цена по лице за 2 ноќи на база Појадок и Вечера

Тип на Соба

Капацитет на Соба

Цена

Standart Double Room

2 АDL + 1 INF

160€

Superior Double Room

2 ADL + 1 INF

192€

1/3 Superior Family Room

3 ADL

192€

1/4 Superior Family Room

4 ADL

192€

Цена по лице за 3 ноќи на база Појадок и Вечера

Тип на Соба

Капацитет на Соба

Цена

Standart Double Room

2 АDL + 1 INF

210€

Standart Triple Room

3 ADL

213€

1/3 Family Room

3 ADL

231€

1/4 Family Room

4 ADL

231€

Apartment

4-9 ADL

237€

Superior Double Room

2 ADL + 1 INF

273€

1/3 Superior Family Room

3 ADL

273€

1/4 Superior Family Room

4 ADL

273€

Во цената е вклучено:
- 30% попуст на ски опрема
- Појадок и Вечера
- Користење на Wellness&Spa (затворен базен за возрасни, затворен базен за деца, џакузи, финска сауна, руска сауна, инфрацрвена сауна, турска бања,тапидариум)
- 15% попуст на масажи и третмани;
- Ски Гардеробер
- Фитнес Центар
- Детско Катче
- Надворешен паркинг

Во цената не е вклучено:
- Користење на Хамам
- Game Room за деца
- Туристичка такса: 1,20€ по лице на ден за возрасни; 0,80€ по лице на ден за деца 7-15 години; Деца до 7 години 0,30€ по лице на ден (доплата за туристичка такса се врши во агенција при резервација)

Услови за деца:
- Деца до 6,99 години ГРАТИС во присуство на две возрасни лица;
- Деца 7-11,99 години имат 50% попуст од цена на возрасно лице;

Услови за откажување и промена на термин:
- Секој гостин е должен во писмена форма да ја откаже или промени својата резервација во писмена форма;
- Рокови за откажување на резервација:
- До 45 дена пред почеток на аранжманoт БЕЗ ПЕНАЛИ
- 30% ако се откаже 45-15 дена пред почетокот на аранжманот