ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
BANSKO - Panorama 4*
Panorama 4*

Park Hotel Panorama 3*, Bansko

https://phpanorama.com/

Early Booking Попуст

10% за резервации направени до  31.10.2023 и 50% депозит до 16.11.2023

Тип на сместувњее

01.12.2023 - 21.12.2023   06.03.2024 - 30.04.2024

10.01.2024 - 31.01.2024

22.12.2023 - 27.12.2023   03.01.2024 - 09.01.2024   01.02.2024 - 05.03.2024

28.12.2023 - 02.01.2024

 

Ноќевање со појадок

Полупансион

Ноќевање со појадок

Полупансион

Ноќевање со појадок

Полупансион

Ноќевање со појадок

Полупансион

Person in Double room            

37,06 €

45,78 €

40,33 €

49,05 €

48,51 €

59,41 €

67,58 €

76,30 €

Single room

59,41 €

73,03 €

64,31 €

78,48 €

77,39 €

94,83 €

135,16 €

152,60 €

Person in One bedroom Apartment

45,78 €

54,50 €

49,05 €

57,77 €

64,86 €

75,76 €

87,20 €

98,10 €

Цената не вклучува
Ноќевање или полупансион
Ноќевање со појадок или полупансион
Користење на внатрешен базен , сауна, парна бања, , фитс. џакузи
Паркинг, интернет
Максималмо сместување
DBL room (min. 1 pax), max 2+1/3 pax
Apartment (min. 2 pax), max 3 pax
Попуст
Дете до 5.99 год со двајца возрасни на дополнитлно легло - бесплатно
Трето возрасно лице на дополнително легло добива 30% попуст