ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
Kassandra - Alexander the Great 4* - Kriopigi
Alexander the Great 4* - Kriopigi

ALEXANDER THE GREAT 4*KRIOPIGI

www.papcorp.com

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 25% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.05.2024 10% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2024 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 11.09 ДО 31.10.2024

7=6, 14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ДО 15.05.2024 И ПОСЛЕ 01.10.2024

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

4

01.05-15.05

16.05-09.06

10.06-23.06

24.06-19.07

20.07-14.08

15.10-31.10

02.10-14.10

10.09-01.10

15.08-09.09

Double Room Garden View

73,00 €

82,00 €

90,00 €

107,00 €

129,00 €

( Main Building )

Double Room Sea View

79,00 €

87,00 €

101,00 €

112,00 €

134,00 €

( Main Building )

Single Room GV

95,00 €

123,00 €

140,00 €

151,00 €

174,00 €

( Min Building )

Double Room Side Sea View

112,00 €

123,00 €

140,00 €

168,00 €

179,00 €

(Anex Building )

Superior Room Side Sea View

On Request

Junior Suite Garden View

On Request

Penthouse Suite Sea View

On Request

Family Connecting Rooms

On Request

Комплет пансон

17,00 €

17,00 €

17,00 €

17,00 €

17,00 €

Ноќевање со појадок

-5

-5

-5

-5

-5

Stayover tax 7 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: базен, детски базен, ресторан, таверна, бар на плажа, кафетерија, бар, пул бар, детско игралиште ,мини маркет, продавница за сувенири,конфер.сала, перална,ТВ салон,

Соби: балкон, клима, мини бар, ТВ на барање,телефон,радио .Фамилијарните соби се една просторија во бунгаловите наспроти главната згрaда.

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ