ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
Corfu - Messongi beach 3*

MESSONGHI BEACH HOTEL 3*CORFU MESSONGHI

https://messonghibeach.gr/

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2023 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО

4-Oct

06.05-04.06

05.06-04.07

05.07-31.08

22.09-12.10

01.09-21.09

Superior Room Garden View

46,00 €

65,00 €

98,00 €

Трето лице

70%

70%

70%

1 дете од 0 -10.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Superior Room Sea View

47,00 €

67,00 €

104,00 €

Трето лице

70%

70%

70%

1 дете од 0 -10.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Superior Family Room Garden View

57,00 €

88,00 €

119,00 €

1 дете од 0 -10.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2 -10.99 год.

50%

50%

50%

Минимум престој

3

5

7

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancelled 1-3 days before check-in 100% of total amount

Non show        30% of total amount

Early departure 100% of total amount