ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
PAMPOROVO - Orlovetz 5*
Orlovetz 5*

Hotel Orlovets 5*, Pamporovo

https://www.hotelorlovetz.com/

  Тип на сместување

01.12.2023 - 15.12.2023, 09.03.2024 - 31.03.2024

16.12.2023 - 27.12.2023, 04.01.2024 - 19.01.2024 24.02.2024 - 08.03.2024 BB

28.12.2023 - 03.01.2024

20.01.2024 - 23.02.202

Person in Twin room

55,59 €

65,40 €

103,55 €

70,85 €

Цената вклучува
Ноќевање со појадок
Планински релакс зона - внартешен базен, фитнес, инфраред сауна, хербална сауна, хамам, парна бања и арома парна бања
Интернет, ски гардоробер во хотелот или на ски центар 1 и 2
Траснфер до ски центрите 1 и 2 (Малина) , и центар 5 Мечи Чал
Twin room - 2 + 1 pax
Максимално сместување
Доплата за вечера 24 eur на ден за визрасни луце и 15еур за деца од 6-11.99
Вечера во Perelik restaurant - 22.00 euro za возрасно лице и 14 еур за деца од 6-11.99 год
Попуст
Дета до 5.99 со двајца возрасни лице - бесплатно
Дете од 6 до 11.99 год на дополнително легло плаќа 50%
Трето возрасно лице на дополнително легло плаќа 75 еур%