ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2024 - ТУНИС
ЛЕТО 2024 - ЦРНА ГОРА
RAZLOG - Murite 4*
Murite 4*
ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ
 
-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 15.10.2023
-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 15.11.2023
Бонус: 7=6 за период на престој 01.12-21.12.2023, 14.01-27.01.2024 и 04.03-15.04.2024               
**Попустот за рани резервации  СЕ комбинира со БОНУСИТЕ !!! 

MURITE 4*

ПОЛУПАНСИОН 

01.12 - 21.12

04.03 - 15.04

22.12 - 28.12

02.01 - 13.01

28.01 - 17.02

29.12-02.01.2024

14.01-27.01

18.02-03.03

Двокреветна соба АЗАЛИА 2+0                               46 €  52 €                           76 €   49 €
Едноспален апартман АЗАЛИА 2+2                              55 €                              62 €                              85 €  58 €
Двоспален апартман  АЗАЛИА 4+2                               46 €                               52 €                               76 €  49 €
Двокреветна соба  ОРХИДЕА 2+0                               39 €                              46 €                              70 €  43 €
Едноспален апартман ОРХИДЕА 2+2                               48 €                              55 €                              79 €  52 
Двоспален апартман ОРХИДЕА 4+2                               39 €                           46 €                           70 €  43 €
Во цената е вклучено: ноќевање со појадок и вечера по лице на ден, WiFi во лобито, парна бања, базен, сауна, џакузи, фитнес,  клуб за деца, транспорт до ски гондолата.
 
Попусти и доплати:
Дете до 5,99 год.  – бесплатно
Прво дете од 6-13,99 год. на дополнително легло - бесплатно
Второ дете од 6-13,99 год. на дополнително легло - 50% попуст
Дете 6-13,99 год. на редовно легло  – 50% попуст 
Возрасен на дополнително легло - 40% попуст
 
Доплата за Новогодишна вечера (задолжително) 95€ / возрасен, 55€/ дете ( 6-13,99 г.)
Доплата за ALL INCLUSIVE - 16€, дете 6-13,99год - 8€ (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци 10-22 часот)
 
Минимум престој во период 29.12.-01.01.2024 е 3 ноќевања.
 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ