Индивидуални патувања - Mona 4* Златибор
Mona 4* Златибор

8-ми Декември
Hotel Mona 4* Златибор
Термин 07.12-10.12.2023

Цена по лице за пакет од 3 ноќи

Double Standart Room 131€
Comfort Room 147€
Superior Room 168€

Во цената е вклучено:
- Ноќевање со појадок
- Користње на затворени базени,џакузи,сауна свет..
- Фитнес Центар;
- Wi – FI низ цел хотел;
- Детско катче
- 1 возење за цело семејство со гондола;

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1,20€ по лице на ден; Деца од 7-14,99 години плаќаат 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години не плаќаат (наплата во агенција)
- Парна Бања
- Надворешен паркинг 6€ по кола за 24h

Услови за деца:
- Две деца до 0-11,99 годни плаќа 4€ по лице на ден;
- Tрето возрасно лице на дополнително легло 35€ по лице на ден;

Доплатa за вечера:
- Доплата за вечера за возрасно лице до 16€ по лице на ден
- Доплата за вечера за деца 2-11,99 години 11€ по лице на ден
- Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 10€ на ден.

Услови за откажување:
- Откажување на резервација до 10 дена пред почеток на аранжманот без пенали