ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2020 - ЕГИПЕТ
Banjica 3* Soko Banja

HOTEL BANJICA 3* SOKOBANJA 

https://www.banjica.co.rs/

НОВА ГОДИНА 2020

 Единствен амбиент, богата трпеза, оригинална лотарија, весели трубачи, распеан бенд и изненадувања се наш заштитен знак...

 

3 дена / 2 ноќевања (2 FB + 2 свечени вечери - 31.12.2019 - 02.01.2020)          155 € по лице

4 дена / 3 ноќевања (3 FB + 3 свечени вечери - 30.12.2019 - 02.01.2020)          175 € по лице

 

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНА КОНЗУМАЦИЈА НА ДОМАШНИ ПИЈАЛОЦИ 31.12. БЕЗ ОГРАНИЧУВАЊЕ!!!

Странски пијалоци по промотивни цени!

 

Појадок: Шведска маса.

 

Секоја соба има ЅАТ ТV и WIRELESS интернет.

 

Деца до 12 год. со свое легло во 1/3 и 1/4 соби имаат попуст од 50%.

 

За добра забава задолжени се оркастарот Exclusiv band, Čačak (https://www.facebook.com/pg/exclusivebandcacak032/videos/), трубачи и гости изненадување!

 

ВО АРАНЖМАНОТ, ПОКРАЈ СТАНДАРДНИТЕ УСЛУГИ, ВКЛУЧЕНИ СE И:

 

- градина со отворено срце во центарот на Сокобања 01.01.2020.г. 

- прошетка до Сокоград и топол коктел на излетничкото место Лептериja 31.12.2019.г.;

- џакузи базен, рачни масажи по повластени цени.

 

Meни 30.12.2019

 

Mлечно предјадење

Tуршија

Kaраѓорѓева шницла

Принцес крофна

Meни 31.12.2019

 

Новогодишна закуска

Пита зелјаница со павлака

Шницла "Бањицa" (спец. на куќa)

Jaгнешко и прасечко печено

Салата од свеж зеленчук

Новогодишна торта

 

Meни 01.01.2020

 

Oрдевер "Бањицa"

Пох. кашкавал со тартар сос

Српски воз (мешана скара)

Салата од свеж зеленчук

Баклава, тулумба