Sarti - Vila Akis 2
Vila Akis 2

20% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 31.12.2022

10% ПОПУСТ ЗА 50% АВАНС СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2022 И ДОПЛАТА 30 ДЕНА ПРЕД ПОАЃАЊЕ

Akis се наоѓа во центарот на Сарти, оддалечена околу 50 m од плажата. Сите сместувачки единици во понудата се на прв кат, убаво уредени и наменети за сместување на 3 до 4 лица. Секое студио поседува кујна, купатило, балкон, бежичен интернет, ТВ и клима (со доплата од 5€ на ден, на лице место).