Sarti - Vila Katerina
Vila Katerina

20% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 31.12.2022

10% ПОПУСТ ЗА 50% АВАНС  СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2022 И ДОПЛАТА 30 ДЕНА ПРЕД ПОАЃАЊЕ

Katerina се наоѓа во мирниот дел, покрај спортските терени и големиот јавен паркинг, оддалечена околу 120 m од градската плажа и околу 250 m од центарот. Сите капацитети од понудата се на прв кат. Секое студио/апартман има опремен кујнски дел, купатило, балкон, ТВ, Wi Fi и клима (со доплата од 5€ на ден на лице место). Четворокреветни и шестокреветни апартмани имаат кревети на кат.