ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2020 - ЕГИПЕТ
SKI OPENING КОПАОНИК - Zupa Wellness & Spa 3*
Zupa Wellness & Spa 3*

SKI OPENING KOPAONIK

Hotel Zupa Wellness and Spa 3*- Копаоник
Термин: 05.12 - 08.12.2019

 

 

Термин: 05.12 - 08.12.2019

дена / 3 ноќи

Цена за наем на Студио / Апартман за 3 ноќи

Име на Хотел

Услуга

Тип на Соба

Апп 2

(2 лица)

Апп 3

(3 лица)

Апп 4

(4 лица)

Апп 5

(5 лица)

Апп 6

(6 лица)

Апп 7

(7 лица)

Zupa Wellness & Spa 3*

Наем

Студио/Апартман

238

274

299

410

446

490

 

Цената вклучува:
Наем на апартман за наведен број на ноќи
Ски-Гардеробер
Wi-Fi

Цената не вклучува:
Полупансион - задолжителна доплата од 22.12-15.03 (возрасни 18€ по лице на ден,  Деца 2-12 години плаќаат 9 Еур по лице на ден, Деца до 1,99 години - ГРАТИС)
Туристичка (задолжително) се наплаќа во агенција: Возрасни 1€ по лице на ден, Деца од 7-15 год. 0,5€ по лице на ден, Деца 2-7 години – Бесплатно (се наплаќа при резервација)
WELLNESS & SPA CENTAR, (со доплата) сауна, масажни кабинети, внатрешен базен 9 x 4,5 m, џакузи. Услугите на Спа центарот се резервираат и наплаќат на лице место
Паркинг во подземна гаража (со доплата) 7€  по кола на ден ;

Напомена:
Цените се дадени во Еур, плаќањето се врши во денари по курс 1€ =62 Денари

Во цената НЕ Е вклучено:
Автобуски Превоз Скопје-Копаоник-Скопје 40€