SKI OPENING КОПАОНИК
ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
SKI OPENING КОПАОНИК - Grand Hotel 4+*
Grand Hotel 4+*

SKI OPENING KOPAONIK
08.12-11.12.2022
Grand Deluxe Hotel & Spa 4+****
СПЕКТАКУЛАРНИ КОНЦЕРТИ
09.12 – АЦО ПЕЈОВИЌ
10.12 – АЛЕКСАНДРА ПРИЈОВИЌ

Цени се дадени по соба на ден на база Полупансион

Тип на Соба

 

 

За проверка на цена исклучиво во агенција!

Поради секојдневни измени неопходно е да се провери цената пред да се направи

 резервација!

 

 

 

Standart Room

Superior Room

Deluxe Room

Family Room

Family Suite

Junior Suite

Executive Suite

 

Во цената не е вклучено:
- Влезници за концерти – голема сала на H.Grand 09.12 и 10.12
- Wi-Fi
- Ски Гардеробер
- Полупансион (појадок и вечера);
- Неограничено користење на Spa & Wellness центар на 2.000 m²: затворен базен со димензии 18х9, релакс зона, сауна свет-инфраред сауна, финска сауна, руска бања, тропски тушеви, хаммам, солено-ледена соба, kneipp....
- Базен и џакузи на отворено со топла вода
- Фитнес центар
- Анимација за деца 3-12 години
- Надворешен паркинг (лимитиран капацитет)

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС;

Попусти и доплати:
- Дете 0-1,99 години со 2 полноплатежни лица ГРАТИС;
- Дете 2-7 години на заедничко легло со 2 полноплатежни лица ГРАТИС;
- Дете 2-12 години на дополнително легло 69€ по лице на ден;
- Доплата за дополнително легло во Superior, Deluxe и Family Room 69€ по лице на ден;

Доплати на лице место ( не се задолжителни):
- Јога, пилатес, аеробик, пресонални тренинзи, фитнес тренинизи;
- Поземна гаража 20€ по кола на ден