SKI OPENING КОПАОНИК
ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
Индивидуални патувања - Hot Spring 4* - с.Бања
Hot Spring 4* - с.Бања

ПРАЗНИЧЕН ВИКЕНД

08.12-11.12.2022

185 Евра по лице за 3 ПОЛУПАНСИОНИ

Во цената е вклучено :Појадок и вечера

Користење на СПА Центар

внатрешни и надворешни базени со минерална вода,

сауна, парна бања, турска бања, ледена фонтана,

солена соба, тепидариум, лакониум,

фитнес

Интернет,

паркинг