ЛЕТО 2021 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2021 - ТУРЦИЈА
Tosca beach 4* - 35% попуст до 26.07

TOSCA BEACH 4 * KAVALA                           www.tosca.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО

15

10.06-16.06

20.09-09.10

17.06-20.07

26.08-19.09

21.07-25.08

Single Room Sea View

162

187

231

Double Room Sea View

94

107

135

Трето лице

65

75

95

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room bunk bed Sea View

( за соба)

264

299

379

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Sea View 4 pax

( за соба)

337

382

474

Suite Family Sea View 4 pax ( за соба)

283

329

421

Минимум престој

3

4

5

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: ресторан,бар,детско игралиште,WI-FI,паркинг

Соби: клима,балкон,WI-FI,фрижидер,ТВ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 26.07.2021 35% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 16.07 ДО 09.10.2021

(ВАЖИ ЗА DOUBLE ROOM И DOUBLE BUNK BED )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 26.07.2021 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 16.07 ДО 09.10.2021

(ВАЖИ ЗА SUITE SEA VIEW И FAMILY SUITE SEA VIEW)