ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
BANSKO - Iceberg 3*
Iceberg 3*

http://hotelicebergbansko.com/

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.10.2022

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 10.11.2022

WEEK DAYS - за резервации од Недела до Четврток, бесплатно ноќевање со појадок - во ПЕТОК
(Не е валидно за период 29.12 - 03.01)

Бонуси: 7=6 за период на престој 01.12-28.12.2022 и 04.01-19.03.2023

Бонусот СЕ комбинира со попустот за рани резервации

ICEBERG 3* BANSKO

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

01.12 - 18.12

13.03 - 19.03

23.01- 31.01

01.03 - 12.03

19.12 - 28.12

04.01 - 22.01

01.02 - 28.02

 

29.12 - 03.01

 

По лице во 1/2 соба

24 €

27,50 €

32,50 €

44 €

По лице во 1/2 superior room

26 €

29 €

33 €

48 €

 Family апартман 2+2 / 4 лица

72,50 €

77 €

81 €

140 €

Апартман со две спални 4+2 

87 €

91 €

96 €

167 €

Во цената е вклучено : ноќевање со појадок по лице ( освен во family апартман и апартман 4+2), транспорт до ски лифтовите, користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, детско катче, интернет

Попусти и доплати:

Дете 0-1,99 – бесплатно

Дете од 2-5,99 г. на дополнително легло со двајца возрасни во двокреветна соба – 70%попуст
Дете од 6-11,99 г. на дополнително легло со двајца возрасни – 50% попуст
Возрасен на дополнително легло – 20 % попуст

 

Доплата за новогодишна вечера  (задолжително) 85€ / возрасен, 45€ / дете (6-11,99г.) 

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба - 2 лица
Двокреветна superior соба -  2+2

Family апартман - 2+2

Апартман со две спални - 4+2

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд