ЛЕТО 2021 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2021 - ТУРЦИЈА
Vrachos - Jk Beach House
Jk Beach House

JK Beach House се наоѓа на сама плажа, 500 метри одалечена од Врахос во мирниот дел на патот кон Лигија. Во овој дел се лоцирани приватните вили со сoпствена плажа. Таа е идеална за оние кој сакаат да избегаат од гужвата и да одмараат во мир.

Вилата e погодна за фамилии или парови, располага со 3 спални соби од кои едната се  наоѓа на поткровје, дневна како и целосно опремена кујна. Вилата има двор со зеленило и сопствен паркинг, скара и од самиот двор излегува на плажа.

Во неа се сместуваат само тие кој ке ја изнајмат, и не ја делат со други гости.

 

Цените се изразени за НАЕМ НА ВИЛА за 7ноќевања

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 61,8мкд

 

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплата

 

ЈК БИЧ ХАУС - ВРАХОС

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА ВИЛА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќевања

Приватна вила со 3 спални за 6 лица

КОМЕНТАР

25.05-01.06.2021

7

227

Промо цена

01.06-08.06.2021

7

299

Промо цена

08.06-15.06.2021

7

384

 

15.06-22.06.2021

7

483

 

22.06-29.06.2021

7

549

 

29.06-06.07.2021

7

604

 

06.07-13.07.2021

7

692

 

13.07-20.07.2021

7

769

 

20.07-27.07.2021

7

945

 

27.07-03.08.2021

7

945

 

03.08-10.08.2021

7

945

 

10.08-17.08.2021

7

945

 

17.08-24.08.2021

7

945

 

24.08-31.08.2021

7

835

 

31.08-07.09.2021

7

769

 

07.09-14.09.2021

7

571

 

14.09-21.09.2021

7

483

 

21.09-28.09.2021

7

431

Промо цена

 

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врахос чини:

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

  • Скопје (Дрводекор) – 50€ по лице
  • Куманово (БП Макпетрол) – 50еур по лице
  • Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -60€ по лице
  • Кочани – Трансфер до Велес -60€ по лице
  • Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -50€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

 

Битола (Автобуска станица Транскоп – на перон)-50€ по лице
Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€
Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице
Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -60€ по лице
Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице
Ресен (спроти автобуска станица) -Трансфер до Битола -55€ по лице
Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена од Битола и 10еур од Скопје
– Деца до 1,99 години бесплатно ( не користи седиште )

 

Организаторот го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70%