ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
RAZLOG - Greenwood 4*
Greenwood 4*

Локација : 7 км од Банско, во близина на Пирин Голф Клуб

Самиот момент кога ќе пристигнете, ќе ја почувствувате топлата планинска атмосфера на хотелот. Отворен е целогодишно и нуди разновидност на услуги погодни за фамилии, компании, љубители на екстремни спортови, скијање, спа и рекреација. Располага со двокреветни соби, студија, апартмани. Во склоп на хотелот има два ресторани, лоби бар со камин, конференциска сала, детско катче, паркинг. СПА Центар : внатрешен и надворешен базен, финска сауна, парна и турска бања, фитнес, масажи, арома терапии, козметички процедури.

GREEN WOOD 4* – Банско

www.greenwood-hotel.com

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 30.11.2019 (валиден за период на престој 01.12-19.12.2019, 12.01-31.03.2020)

БОНУС : 7=6 (валиден за период на престој 01.12-19.12.2019, 12.01-31.03.2020) – се комбинира со попуст за рана рез.

Цените се по лице за 1 ноќ. 

01.12-19.12.2019

12.01-29.02.2020

20.12-28.12.2019

29.12-01.01.2020

на база СЕ ВКЛУЧЕНО (all inclusive)

01.03-30.03.2020

 

02.01-11.01.2020

 

Двокреветна соба

2+0

35 €

38 €

49 €

92 €

Студио

2+2

40 €

41 €

51 €

98 €

Едноспален апартман

2+2

43 €

45 €

59 €

105 €

Двоспален апартман

4+2

40 €

38 €

49 €

105 €

Во цената е вклучено : појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци од 11-23 часот, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат,  паркинг, интернет.

Минимален престој : 3 ноќевања во новогодишниот период

Дополнителни услови : 

 Дете до 5.99 год. на дополнително легло – бесплатно

 Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно

 Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

 Возрасен на дополнително легло – 20% попуст

 Едно дете со 1 возрасен на редовно легло – 20% попуст од цената за двајца

 Две деца со 1 возрасен – двете деца плаќаат 50% од цената за возрасен

 Еднокреветна соба – 20% попуст од цената за двајца

 За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 90€, дете – 40€

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 


Организиран превоз во Јануари и Февруари : секоја САБОТА
Повратен билет : 40 € по лице